Zdjęcia w szkole, w przedszkolu, klasowe. Fotograf szkolny. Kraków. Warszawa. Katowice.

Oferta i współpraca

Zdjęcia klasowe w szkole nie muszą być nudne!

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniu fotografii grupowych nawet dla bardzo licznych klas. Dysponujemy ogromnymi tłami. Prezentowane obok tło z książkami na regałach, globusami i mapą nawiązuje do klasycznej szkoły. Sprawdzi się zawsze od pierwszych po ósme klasy. Najlepiej prezentuje się z ubiorem szkolnym galowym, pięknie prezentują się mundurki szkolne. Minęły już czasy fotografii klasowych na tle drabinek w sali gimnastycznej. Nie każda szkoła posiada nowoczesne wnętrze, w którym można wykonać ciekawe zdjęcia grupowe. Nawet w najbardziej skromnym wnętrzu stworzymy dla Was najpiękniejsze zdjęcia klasowe.

Nowoczesne, młodzieżowe tło ze wzorem graffiti stworzyliśmy dla starszych klas w szkołach podstawowych, ale też z myślą o szkołach średnich. Sprawdzi się tu nawet czarna garderoba, którą młodzież uwielbia. Tło pozwala na luźny sportowy ubiór uczniów, niesztampowe ustawienie. Rewelacyjnie sprawdziło się nam w Technikum o profilu mechanicznym, dodatkowymi rekwizytami podkreślamy charakter klasy.

Oryginalna fotografia klasowa w pudełkach. Zaletą tej pamiątkowej fotografii jest możliwość ujęcia każdego ucznia w innej pozie. W trakcie zdjęć podpowiadamy jak stanąć, usiąść, dajemy dzieciom możliwość własnego przedstawienia się. Dzięki tej formie wszyscy są zaprezentowani w pełnej sylwetce. Sesja pudełkowa sprawia dużo radości młodszym klasom oraz dzieciom w wieku przedszkolnym. Dodatkowym atutem jest Wychowawca, który przedstawia swoją swoją klasę. Fotografia wymaga dużej staranności z naszej strony, pomysłów i kreatywności. Zapraszamy.

Kreatywne zdjęcie klasowe w okienkach dla wszystkich klas. Tło nie musi być białe. W swojej ofercie dysponujemy szeroką paletą kolorów. Idealnie sprawdzi się też kolor zielony, niebieski, granatowy, bordowy, szary. Dzięki tej formie pokazujemy temperament, zainteresowania naszych uczniów. Nie ma szablonu, każdy uczeń może przedstawić swój charakter, styl. Bardzo nam zależy, aby fotografie klasowe oglądane po latach przywołały najlepsze wspomnienie kolegi lub koleżanki.